kwietnia 27, 2007

WARSZTATY JAK TO SIę ROBI W KINIE?

II edycja zajęć warsztatowych pod nazwą: „Jak to się robi (w kinie)?” to kontynuacją zainicjowanego w maju 2006 roku cyklu edukacyjnego, będącego serią darmowych wykładów i spotkań nastawionych na poszerzanie wiedzy praktycznej z zakresu sztuki filmowej.
Wszystkich kinomanów, którzy chcą dowiedzieć się więcej o złożonej i wieloosobowej pracy ludzi zaangażowanych w powstawanie dzieła filmowego, zapraszamy do kina Helikon, na warsztaty filmowe „Jak to sie robi (w kinie)?”. W czasie dwudniowych zajęć, poświęconych prezentacji wybranych profesji filmowych, każdy uczestnik będzie miał niepowtarzalną szansę dowiedzieć się więcej o pracy filmowca, a także na kilka godzin, stać się nim. Być może warsztaty zainspirują uczestników do bycia aktorem, operatorem lub scenografem?

Gościem / prowadzącym najbliższe warsztaty będzie Izabela Stronias-Balińska, scenograf i kostiumolog, autorka kostiumów do takich filmów jak "Moje miejsce" Leszka Dawida, "Masz na imię Justine" Franco de Pena, a także wielu scenografii do spektakli teatralnych.

Dodatkowe informacje: http://www.dkf.pl

Brak komentarzy: